Pühad

Pühadeajal olin suure osa ajast logistika teenistuses. Kodulinnas toimuv jalkaturniir tähendas seda, et last oli vaja viia kolm korda päeva jooksul viiekümneks minutiks teise linna otsa. Skooriks jäi viis võitu ja kaks kaotust ning hambaarstivisiit.

Munade värvimiseks olin unustanud sibulakoori varuda, nii et sedakorda kasutasime vildikaid ja kleepse. Väga lõbus oli. Munadepaanikast ma aru ei saanud, läksin lihtsalt poodi ja ostsin. Aga kanad tunduvad küll alavormis olevat, sest enamusel munadel tulid praod sisse (kuigi keetsin nagu alati).

Tavapärasselt lihavõttenädalasse jääv kevade tulemise vaatlus botaanikaaias jäi ära, sest ma lihtsalt ei armasta külmaga õues olla. Lapsed sellest end häirida ei lase, tänav on paksult mudilasi täis ja tundub, et iga päevaga tuleb neid kusagilt juurde. Lõunal käinud Vanaema manitses mind Väikevenna kurku arstile näitama.

Lammas oli kondine, aga paša maitsev.

Aega pühade üle järele mõelda justkui polnudki.

Advertisements

One thought on “Pühad

  1. punanemammu ütles:

    Munad – tõepoolest alavormis, 10-st keedetud munast jäi ainult 2 terveks. Näib, et kanadel oli hoogtöönädal, rõhuasetus kvantiteedil, mitte kvaliteedil.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s