Igav ei ole endiselt

Kolm nädalat distantselu on möödunud.

Olen osalenud veebis koosolekutel, teinud tunde (näinud ära suure osa oma klassi laste koduloomadest), kirjutanud kirju, üles ja alla laadinud, tagasisidestanud, helistanud.

Töise ja mittetöise elu piir on veel hägusam kui tavaliselt. Olin reedeks juba töö lõpetanud ja tegin oma toanurgas igaõhtust zumbat (loosung tantsi nii, nagu keegi ei näeks! mõjub asjakohasemana kui kunagi varem), kui helistas kolleeg. Asi lõppes sellega, et tegin ikka töised veebilehed lahti, ja nendega läks veel terve tund.

Ja kui ma siis pühapäeva õhtul (läbi järelevaatamise, kahjuks) nautisin elu kolmekümnendate Taani Rannahotellis, võttes viimast kõigist armulugudest, intriigidest ja merevaadetest, lõppes mu idüll hetkega, kui helistas teine kolleeg ja rääkis oma murest. Noh, see asjaolu tegi ka mulle muret.

Omad lapsed on õnneks siiski isetoimetulevad, kuigi Väikevend sai saksa keeles abi isaintstantsilt (ikka läbi suhtluskanalite), Kõrrekesegagi viimistlesime tema uurimistööd (mis on päris tähelepanuväärne, kuna oma kooliasjadega on ta üldiselt esimesest klassist alates ise hakkama saanud) ning Suur Vend arutas oma ühiskonna esseed koguni mõlema lapsevanemaga (mis on tegelikult üpris kasutu, kuna tema õpetajal on tema arvamus ja vale arvamus ning kumbki lapsevanem kahjuks selle õige arvamusega kursis ei olnud).

Nädala lõpul läks Suur Vend oma pruudi maakoju ning videokõnest nägime ära ka kass Peebu. Peep oli samal hommikul hiire püüdnud ning nägi väga rahulolev välja.

Selle nädala juures on siiski üks hea asi – distantstööpäevi on kõigest neli.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s