Võimetekohaselt

Vaatasin siin tänasel valmistepäeval uudiseid, kus proua väitis, et on sündinud 1929 korralikust, (soomusrongilt tulnud!) mehe ja naise vahelisest abielust. (Ikka tõeliselt kurb, kui järgneva üheksakümne aasta vältel suuremad saavutused puuduvad.)

Ise käisin valimas ära, nädal tagasi eelvalmistel. Sain kommi ja hääle kah antud.

Vaheajal oli väga rahulik nädal. Väikevend oli isaga suusatamas. Isegi kassid, mulle tundus, ajasid vähem karva kui tavaliselt.

Käisin trennis, paar korda kinos, tegin natuke tööasju. Nende osakaal muidugi kasvas nädala jooksul eksponentsiaalselt. Veel täna õhtul leidsin kotist paki parandamata töid. Hea, et sain viia ka Mamma Tõde ja õigust vaatama. Mamma oli umbusklik, kuid peale lõppu suutis ta vaid öelda: See on parim Eesti film, mis kunagi tehtud on. (Mamma oskab head halvast eristada küll.)

Muidu on ilmad läinud valgemaks ja soojemaks, mulle tundub, et hakkan kuidagi spontaanselt suveajale üle minema – uni tuleb varem ja läheb ka varem ära.

Nõudepesumasinast hakkas eile vett lekkima ja siis lõpetas eile üldse töötamise. Hetkel on meid nii vähe, et käsitsi nõudepesu ei ole probleem. (Kuna meil nõudepesumasin on pesumasinaga kõrvuti, siis lekke märkamisel on suurim hirm, et äkki on pesumasin. See oleks küll probleem.)

Homseks on asjad muidu pakitud, loodetavasti ka Väikevennal. Täna ostsime ka uued teksased, muidu ta kogu aeg kurtis, et KÕIK püksid on hommikul väikseks jäänud. (Isa juurest naases koos paari uute dressipükstega.)

Nii et ega mul selle alguses kirjeldatud vanaprouaga võrreldes kah mingeid erilisi saavutusi pole välja tuua – pojale uued püksid ja lekkiv nõudepesumasin. (Või kui mitte tuua välja asjaolu, et ehkki ma pole korralikult abielus tubli soomusrongilt tulnud mehega, pole ma siiski vähemalt abielus  ka naisega…)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s