Arengutest kasside ja pidulike särkide ostmise küsimuses

Sel nädalal võtsin lõpuks loomaarstiga ühendust. Et Galileo-Kuki  hingekirja panna ja vaktsiinid ja värgid ära teha. Selgus, et kõigepealt oli vaja anda ussirohi. Ja et anda ussirohi, oli vaja teada kasside kaalu.

Mina kaalusin kasse niimoodi, et kaalusin ära Väikevenna – 36 ühikut inimest, seejärel Väikevenna Nurriga – 38,8 ühikut inimest kassiga ja Väikevenna Kukiga – 38,3 ühikut inimest kassiga. Järelikult terve tablett kummalegi.

Tabletiandmiseks oli vajalik Suure Venna abi. Tema hoidis kinni ja mina pistsin tableti suhu. Pisikesega oli lihtne – tema sööb ära enam-vähem kõik, mis süüa kõlbab (ja osaliselt ka seda, mis ei kõlba – näiteks tapeet, hiina roos või ärakasutatud piparmünditee pakike). Nurrikesega oli raskem, aga saime hakkama.

Järgmisel hommikul mõistis Kõrreke, et kassidel olidki olnud ussid. Mis asjaoludel, ei hakka siinkohal täpsustama. (Igal juhul tekk ja tekikott läksid kohe pessu.)

Praegu on kassid rõõmsa olekuga, mängivad kordamööda kraapimispuule kinnitatud tilbendava hiirega ja tunduvad mõlemad eluga rahul olevat.

Täna õhtul mõistsin jälle selgelt, et mu vanem poeg on juba päris suur. Ja mitte ainult seetõttu, et pidulikku särki otsisime temaga poodide meesteosakondadest (iga kord, kui tal läheb pidulikke riideid vaja, on eelmisel korral ostetud talle väikeseks jäänud). Mõelge, piduliku särgi vajadus meenus talle täna umbes pool kaheksa õhtul – ja selleks ajaks oli ta juba selga proovinud kahte olemasolevat valget särki ning veendnud, et käised on lühikesed. Varasemalt oleks see raudselt olnud homsel hommikul, kui särki vaja läheb.

Ostsimegi särgi ja kaks lattet. Lipsu ei õnnestunud osta – ehkki nii ilusad punased ja täpilised sinised kikilipsud olid müügil. Noh, arenguruumi võib ju ka pisut jääda.

Ja siin ma siis olen. (Viimase paari kuu jooksul olen õhtuti joonud piparmünditeed, aastatepikkune hea-une-kohvi joomine on kuidagi unarusse jäänud. Pole enam kangete jookidega harjunud.)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s