Pühapäevase hommikukohvi kõrvale

Uskumatul moel on oktoobrist juba rohkem kui nädal möödunud. Tore, et pole väga külm – kuigi tuult ja vihma on ikka olnud. Mõned tööpäevad on erinevatel põhjustel päris pikaks veninud. Aga on olnud

*muusikat; (Kõrreke esines muusikapäeval, see on siis nädal tagasi oma muusikakooli sümfonieti koosseisus ja see oli tore põhjus kuulata kesk pühapäevast päeva Eesti kauneimas kontserdisaalis Mozarti ja Kanchelit (tore leid!))

img_0843

On ju kõige ilusam kontserdikoht?

*veel muusikat; (Käisime tütrega kesk arginädalat ooperis ja vaatasime ära väga militaarse, kaasaaega toodud ja visuaalselt väga koleda Aida – õnneks päästis asja nagu ikka muusika. Sellel ooperiõhtul oli ka tagajärg: Väikevenna tegemata jäänud matemaatikaülesanded. )

*jalgpall ja medal; (Suur Vend osales koolidevahelistel jalkavõistlustel ja sai hõbemedali. Kusjuures finaalikaotus tuli alles penaltiseerias, nii et see polnudki ju kellegi kaotus.)

*seened; (Oktoobrikuus on metsas täitsa tore, ainult külm hakkab. Aga eks seenelkäimissõltuvus on sarnane kõigi teistega – võid ju lubada küll, et see kord jääb viimaseks, aga kes seda ikka usub. Mu telefon on igal juhul täis seenepilte, mida ma talve tulles saan igatsevalt vaadata.)

img_0855

Vist siiski selle aasta viimased. Aga mine tea.

*rõõm; (Reedeseks õhtuks olin trennist tulles kogu nädalast kirjeldamatult väsinud. Kodus kohtusin erakordselt heas tujus Kõrrekest  – kelle argipäevad kipuvad ju minu omadest pikemakski. Ei ole olemas väsimust, mida üks siiras kallistus rõõmsamaks teha ei suuda.)

*Püha Õuverpoord. (Sellega ostmisega lõppes ka Väikevenna mure sünnipäevaks saadud raha pärast – kõik sai korraga ära kulutatud – ja isalt veel tulevase taskuraha arvelt krediitigi küsitud. Tänasel hommikul vihma ei sadanud, nii et esimene tiir on sellega oma tänavas tehtud.)

img_0864

Nüüd said tähtsad asjad ja hommikukohv otsa. On aeg alustada matemaatikaülesannetega, Väikevend.

One thought on “Pühapäevase hommikukohvi kõrvale

  1. sehkendaja ütles:

    Oleks nagu osaline teie peres, paralleelreaalsused. Osalt täielikud kattuvused (hõbe ja alles penaltitega!), osalt soovunelmad, mida oma sünnipäevarahaga teha (käärid tekivad ainult sellest, et meiepoolne vastuseis – ikka hull hind ja kus ta ikka käib sellega) ja osalt imestus: tjah, vaatasin ju muusikapäeva kontsertide kava üle ja otsustasin, et ei lähe kuhugi. Kancheli ja Kõrreke oleks aga asja ju muutnud! No ja isegi kui mul seenekorjesõltuvust pole, on ikka pidevalt tõmme maale, miks mitte ka jalutuskäigule metsa. Ka tegemata ja läbi elatud ainult sinu piltide kaudu nüüd.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s