Kuus asja ja sajajalgsed

Lõpuks jõudis ka see nädal reede õhtusse.

Kui tavaliselt juhtub mul nädalaga umbes üks asi, siis sel nädalal on juba kuus, nentis Kõrreke, kui istusime tänasel pealelõunal temaga raamatupoe kohvikus ja ootasime oma toitu. Kahjuks olid kolm nendest kuuest asjast seotud tervisega – kuid õnneks võisime siiski asja juba rahulikumalt võtta. Perearst kirjutas ühe ravimi välja ning pisut asju ajades selgus, et eriarsti juurde saame kah juba mai algul (ning ei peagi augustini ootama).

Siis ilmus kooliajalehe number, kus küll Kõrrekese lugu veel sees polnud, küll aga lugu temast. Pilt ka juures ja puha. Sellesama (vallalise) klassivennaga, kellega nad Tubli loodustundja konkursi võitsid.

Väikevenna nädal polnud nii kirju. Küll aga oli kõige toredam hetk nädalas – nagu alati – reedene loomaring. Seekord käidud ka loodusmaja aias. Seal korjati loomadele toiduks naati ja otsiti putukaid. Viimast selleks, et homme tulevat sinna puudega laste grupp ja siis on neil satikad kohe võtta. Väikevend leidnud kaks sajajalgset.

Kuhu te need siis panite, küsisin.

Õpetaja laua peale, vastas Väikevend.

Suur Vend, tema on isaga endiselt Tšehhis. Ma ei saanudki aru, kas ta tegi mulle Praha raekojast pilti või ei. Kodus on igal juhul haruldaselt vaikne.

Pealelõunal jõudsin koristada ja mul on kotis Mart Laari mälestusteraamat.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s