Metsas

foto0666 Väikevend tuli eile looduslaagrist. Loomadest kohtus ta kahe koera, kitsede ja metssigade jalajälgede ja junnidega – ja siis veel lasteaiasõbra P-ga. Väikevend oli ainus laps, kes söandas osaleda junnide mõõtmisel. Kõigi pabulate suurus jäi vahemikku 1-2 sentimeetrit.

Lisaks õuesõppele oli tehtud ka plakatit, tehti kleepetehnikas linnupilt ja siis meisterdati puust vurre. Iseenesestmõistetavalt räägiti ka õudusjutte. Öösiti käinud laagriliste järele luuramas tulnukas ja olevat leitud ka laipu. (Õnneks mitte sel korral.)

Huvitav, kas kõigi poiste laagrikottides on puhas ja must pesu segamini? No igal juhul tegi Väikevend mu elu musta pesu mõttes ka pisut kergemaks ja unustas ühed sokid ja alukad sinna, kus nad laagis olid. (Kus teie laager toimus, Väikevend? – Metsas!) Aga vähemalt õe kootud käpikuid ta ära ei kaotanud!

Väikevennale meeldis laager metsas väga.

Advertisements

3 thoughts on “Metsas

 1. reet ütles:

  Mina olen tuttavatelt poiste-emadelt kuulnud ja ise kogenud, et must pesu on poisslapsel seljas, laagri kestusest sõltumata. Kotis on ainult puhas, puutumata pesu. Kui meil ei oleks majas ägedat eelpuberteeti, ei paneks ma suvel kindlasti üldse mingit puhast pesu kaasa, aga kes teab, äkki tekib eelpuberteedi tagajärjel mingi hügieenihuvi …

 2. sille ütles:

  Minu mäletamist mööda oli poistega peale laagrit lihtne – terve kott sai otse mustapesukasti tühjendatud. Ei mingit sorteerimist. ☺

 3. sehkendaja ütles:

  🙂 🙂 🙂
  Samas mõne aasta pärast oleksid kadunud aluspüksid muidugi häiremärk. Tütarlaste emadel ehk eriti.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s