Väikevend lõpetas esimese klassi

Esimese klassi lõpp hakkas meie koju jõudma esemelisel kujul. Noh, tulid näiteks kehalise asjad, jope ja kaks vihmavarju. Siis kunstitarbed – ainsana kvalifitseerus teises klassis jätkama karp õlipastelle. Kriitide, plastiliinitükkide, kolme pooliku pintsli ja veenötsiku seest ilmus nähtavale ka üksik võimlemissuss. Paar katkisi sandaale ja teine katkisi tosse – viimaseid annab ehk veel parandada. Kuni täna hommuikul, peale spordipäeva, saingi kätte veel paari halle kindaid ning kanna villi jooksnud lapse.

Õhtul oli aktus. Väikevenna klass esines lauluga. Kõik lapsed said millegi eest kiita. Väikevenna kiidukirjal seisis väga tublile sportlasele.

Kui kõik kiitus-, au- ja tänukirjad ning tunnistused olid jagatud, muutus saal, eriti vastsed teise klassi õpilased ning saalisviibivate titteeas õdede-vendade vanemad väga rõõmsaks. Suvevaheaeg võis alata.

Kodus ootasid kohupiimakook ja kingitus. Väikevend sõi kooki. Kingiks saadud raamatut hindas koolipoiss kõrgelt ning lubas selle tingimata suve jooksul läbi lugeda.

One thought on “Väikevend lõpetas esimese klassi

  1. Marit ütles:

    Palju õnne esimese klassi lõpetajale! Meil oli täna aktus ja sama lugu – kõik kohalolnud vanemad olid rõõmsad ja hingasid kergendatult: vaheaeg käes! Justkui oleks ise koolis käinud 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s