Veel rohkem maikuu lõpupoole

Koos päikesega kadumisega on maad võtnud nõutus. Esmalt muidugi seepärast, et töölt koju jõudes polnud kotis enam ainsatki parandamist nõudvat tööd – viimastel nädalatel olen teinud omad kriksadullid peale, lugenud punktid kokku ja pannud hinde enam vähem kõigele, mis ei liiguta.

Teiseks tegi mind nõutuks asjaolu, kust kõik see raha võtta. Andsin lastele klassiekskursioonide raha ja maksin Kõrrekese rattahoolduse eest (koos mitme vidina ja jubina vahetusega, loomulikult) ja tõsiselt kahtlesin, kas ma julgen oma kontojääki üldse vaadata. Lisaks loobus boiler veesoojendamisest. Boileripuhastaja tuleb laupäeval.

Väikevend käis oma ekskursioonil küll juba ära. Külastati Paidet. Seal on Ajakeskuse-nimeline koht. Kõige toredam seal olnud mõõgavõitlus. Seda, et Väikevend oli agaramaid mõõgavõitlejaid, ei pea ilmselt mainima. Väikevend sai kulurahaks kaasa viis eurot. Sellest kolme kaheksakümne eest ostis ta minule kingiks juukseklambri. (Ja endale pudeli limonaadi.) Lisaks kaotas Väikevend otse kunagise ordulinnuse aladele oma nokamütsi.

Nagu näha, on meil kõigil suured kulutused.

Juukseklamber on muide väga ilus ja sobib ideaalselt kokku mu täpilise kleidiga. Kui laps selle mulle autos üle andsid, tulid minul küll liigutuspisarad silma.

4 thoughts on “Veel rohkem maikuu lõpupoole

 1. sesamy ütles:

  Kirjelda nokamütsi; ma viibin nimetet maa- alal laupäeval, nad tavaliselt viivad leitud asjad ajakeskuse valveletti. Kui näen, küsin kaasa ja toimetan sulle ära 🙂
  Koht ise on suht mõnus (aga jube kirves).
  Ühe lapsega valmistume siin eksamiks @ ajalugu. Endalgi põnev 🙂

  • iibis ütles:

   See on musta värvi Rocki (Rock nagu korvpall) müts. Sai selle vist mingisugustel võistlustel auhinnaks, nii et oleks tore küll see tagasi saada.

   Õpetajate elu maikuus on äärmiselt elamusterohke. Tulin kanuumatkalt ja lähen homme Vargamäele.

 2. sesamy ütles:

  raport: mütsi pole leitud… 😦

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s