Tutvumine elu seaduspäradega

Väikevend oli väga rõõmus, kui ta valiti korvpallis meeskonda ja saab esimest korda elus sõita võistlustele. Noh, samamoodi, nagu venna ju koguaeg saab. Et ema paneb kotti vee ja müslibatoonid ning annab bussi- ja kuluraha.

Väikevend oli väga rõõmus, kui ta valiti oma klassi pranglimismeeskonda ja ta saaks esmakordselt minna pranglimisvõistlustele.  Sest arvutamises on ta tubli. (Ainus võimalus, et ta näiteks autosõidu ajal pisut aegagi vait oleks, on kas reedeti, kui hommikul tulevad autoraadiost uudised loomaaiast või muudel päevadel siis, kui anda talle mõni arvutamisülesanne.)

Ja otse loomulikult toimuvad korvpallivõistlused samal päeval ja samal ajal ja eri linnades.

Kui me Väikevennaga koolist koju tulime, oli ta kindel, et valib pranglimise.

Pärast trenni jälle, et korvpalli.

Telefonikõne härrale andis tulemuseks soovituse valida see, mida on harvemini. Ema jälle soovitas valida see, mida ta rohkem tahab.

Aga ta tahabki ju mõlemat!

4 thoughts on “Tutvumine elu seaduspäradega

 1. anonyymne AK ütles:

  No minugi esimene soovitus oli see mida ta rohkem tahab ja kuna see ei andnud tulemust, siis teine soovitus oli valida see mida on harvemini. Elementaarne ju…

 2. Anu ütles:

  ma valiks selle, kus võiduvõimalus on suurem 🙂

 3. Marit ütles:

  Mina ilmselt soovitaksin korvpalli valida, kuna see on meeskonnaala ja ühe mängija eemalejäämine võib mõjutada kogu võistkonda (kui ka mitte kohe selles konkreetses kohtumises, siis vanemaks saades kindlasti. Omal on kogemus sellega, kuidas lapsevanemad ei luba meeskonnasporti tegevaid lapsi laagritesse. No mis võistkond see enam siis on?).
  Pranglimises on vist individuaalarvestus?

 4. Kertu ütles:

  Tore kui on valikuid. Minagi valiks meeskonnaala. Siis on võidud magusamad, kaotused lihtsamad, meeskonnakaaslased rõõmsamad. Pluss võib korvpallis saada sinikaid, mis koolis ikka imetlust pälvivad. “Kuule, I. sai võistlustel rekordsinika!!” kuulsin just eile oma 8aastaselt imetlevat kommentaari:).
  Matas sinikaid ei saa:).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s