Suur Vend on nüüd kaksteist!

Eilne Suure Venna sünnipäev oli rõõmus ja tegevusrikas. Eelmisel õhtul olime Kõrrekesega arutanud, et mis ja kuidas. Et kas näiteks õhupalle on ikka hommikuks vaja. Aga Kõrreke teatas tarmukalt, et ta võib kasvõi ise need täis puhuda, aga õhupallid peavad olema. Ning et kui temal on sünnipäev, loobub ta pigem päkapikkudest kui sünnipäevaõhupallidest.

Õhupallid olid, ja tervelt kaksteist. Kõrreke puhus suurema osa, mina koogiteo kõrvalt ka mõned. Kümme minutit enne sünnipäeva algust sai Suur Vend läbi Harry Potteri tulepeekri-osa ning läks magama.

Et siis öösel kaheteistkümneseks saanuna hommikul sünnipäevalauluga ärgata. Suure kingituse asemel oli raamat emalt, lõhn õelt ning pilt Väikevennalt. Eks ta oli ise saanud enne valida: kas suur kingitus ja väike pidu või väike kink, aga suur pidu. Sünnipäevalaps valis viimase variandi ning rõõmustas kõigi kingituste üle – mida, loomulikult õhtul veel lisaks tuli.

Tõime päralejõudmiseks lennutransporti kasutanud isa koju ning peale väikest hingetõmbeaega läksime õhtul seiklusparki Suure Venna sünnipäeva tähistama. Kui sul on kamp varateismelisi + paar väiksemat poissi, kellega sa ei oska midagi peale hakata, saada nad puu otsa. Kõik ronisid palju tahtsid – ning siis liuglesid veel kõrgelt alla ka. Õnneks söödi pärast lisaks friikatele-viineritele tühjaks ka puuviljavaagnad.

Mina olin vihma puhuks igaks juhuks ka viktoriini koostanud. (Teate küll, Koduvana ning tema kasvatuslikud mängud!) Vihma küll ei tulnud, aga viktoriini tegime enne koogisöömist siiski ära ning keegi ei virisenud.

Pärast mängiti veel tükk aega jalkaplatsil, sest energiat, tundus, oli endiselt üle. Ja jäi ka peale peo lõppu üle, sest Väikevend hüppas koju jõudes otse autost naabrilastega võidu jooksma. (Viimaste päevade põhiline mäng, inspireeritud ilmselt käimasolevates kergejõustiku maailmavõistlustest).

Suur Vend vaatas üle oma kingiümbrikud, pani paar isa toodud münti albumisse ning läks rõõmsal meelel sünnipäevaks saadud raamatut lugema. Ta oli oma päevaga väga rahul.

Meie oma Suure Vennaga samuti. Juba kaksteist aastat!

P1050267

Advertisements

One thought on “Suur Vend on nüüd kaksteist!

  1. sehkendaja ütles:

    Saadaks siinkohal sünnipäevalapsele tagantjärele õnnitlusi! Mul oli ka eile meeles, aga enam ei suudagi otsustada, millist kanalit õnnitluseks valida ja kas tõesti õnnitleda ise või lasta ristiisal siiski kord aastas ise suhelda :). See pole muidugi mingi vabandus. Palju õnne suurele poisile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s