Tsüklis

Enam ei üllata mind ainuski ASI.

Kui asjad on sandist veel sandimaks läinud, hakkab see tsükkel korduma, ütleb murfoloogia edasijõudnutele. Ning lisab lohutavalt: kaks untsuminekut on alles algus.

Laupäeval olime elektrita. Pühapäeval oli muidu elekter olemas, aga pikemat aega vilkunud vannitoa lamp ütles üles. Pühpäeva õhtul lakkas töötmast sülearvuti laadija.

Täna selgus töökoosolekule sõites, et autokumm on tühi.  (Kuu aega tagasi oli sama jama, ainult et suvekummiga.) Ma polnud isegi üllatunud. Kõige raskem muide oli leida pumbaga mees. Meestel, kes olid sellise näoga, et neilt võinuks pumpa eeldada, seda polnud. Üllataval kombel osutus pumbaga meheks aga kolleeg, kellelt ma seda küll oodata ei osanud. Ta teatas oma prouale viksilt, et tööl läheb kauem ja pumpas rehvi kenasti niipalju täis, et julgesin töökotta sõita.

Sõitsin kummiposti ja seal tuvastati süüdlane – pisike metalljubin ja pandi lapp peale.

Jah, tõepoolest – miski ei ole nii möödapääsmatu, kui viga, mille aeg on tulnud.

Ootan huviga homset.

Advertisements

4 thoughts on “Tsüklis

 1. indigoaalane ütles:

  täiesti out of topic, aga tuli meelde viimane Meeleheitel perenaiste seeria. Juhuks, kui Sa ei näinud: Lynettil läks elekter ära ja tubli (“eesti”) naine üritas asja ise korda ajada. seeria lõpuks saab ta aru, et pole võimalik alati tubli olla ja on asju mida me kontrollida ei saa (ning nende pärast polegi mõtet muretseda).

  • iibis ütles:

   Ma olen vist ainus meeleheitel koduperenaine Eestis, kes pole näinud ainsatki osa sellest seriaalist. Aga tundub, et selline suhtumine on ikkagi võimalik siis, kui sul on kas a)mees, kes asja korda teeb või b)raha, et kutsuda keegi, eks asja korda teeb. Käed rüpes istuda ja oodata, et autorehv ise imepäraselt terveneb või vannitoalamp tööle hakkab… noh, põhimõtteliselt võiks muidugi seda varianti ka proovida…

 2. indigoaalane ütles:

  Ei ei:) seal oligi õige vastus, et tuli kutsuda remondimees, mitte ise pusida:)

  • iibis ütles:

   Jah, remondimees ja meie pereemade palgad on paraku justkui erinevatest päikesesüsteemidest. Nt elektritööd nädalavahetusel lähevad maksma 50 käibivat raha tunni kohta. Nii et isepusimine nii mõistetamatu ei tundugi…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s