Lapsevaba elu. Kulukas ja higistamaajav

Sest peale, kui lapsed peale (heade) tunnistuste kättesaamist otse keset ööd koos oma härra isaga minema põrutasid, on lisaks pöörase kiirusega hakanud kaduma ka aeg ja raha.

Tundub, et päevad koos laste ja töö ja laste huviringidega on lihtsalt köki-möki võrreldes lapse- ja muidu vabade päevadega.

Näiteks käin trennis. Lähen ostma pikka musta /…/ ja naasen kahe /…/, /…/ ja /…/ga. Joon sõbrannaga kohvi ja luban suuremeelselt varustada end valikuga uuemast ilukirjandusest. Käin veelkord trennis. Õhtul jaksan hädavaevu Midsomeri mõrvade ajal silmi lahti hoida. Lähen poodi ostma /…/ ja naasen /…/ga. Kinoskäik Mammaga (Eestlanna Pariisis, loomulikult.) Veel vahelduse mõttes üks trenn.

Koos kolme lapsega käib elu justkui pisut rahulikumas tempos.

Aga /…/ on, ei saa salata, tõesti väga ilus! (Kuigi /…/ pole mul ikka veel !)

Advertisements

5 thoughts on “Lapsevaba elu. Kulukas ja higistamaajav

 1. Hundi ulg ütles:

  Ja vaevalt Sa oma suures vabaduses muudkui iseendale vaaritad ja vaaritad – tervislikult, hästi ja… odavalt.

  • iibis ütles:

   Siiski. Näiteks täna hommikul keetsin endale kaerahelbeputru. Vaadates potis olevat paari lusikatäit, oleks kangesti tahtnud kellelegi Karlssonit tsiteerida (“Olen mina oma elus putru näinud, aga nii vähe mitte kunagi.”) Sõin oma putru, jõin kohvi, kuulasin Norah Jonesi (ei mingeid reipal toonil kõnelevaid multikategelasi!), peletasin laualt kassi ning mõtlesin: “Näed, kaerahelbepuder, aga mitte keegi ei vingu!”

 2. Paula ütles:

  Ma mäletan esimest korda kui sul lapsi kodus ei olnud ja kui raske see toona tundus. On täiesti tõestatud fakt, et omaette olemine on vajalik ja mõistlikus koguses ka ülimalt nauditav. Ma olen kohe veidike kade 🙂

  • iibis ütles:

   Hilja juba kadestada. Pealelõunal toodi lapsed otse pealinnas toimuvale koolitusele ja sõitsime üheskoos rongiga koju. Kõik jätkub endises rütmis.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s