Tagasitulek Eestisse

Kojutulek on olnud meeleolukas ning tundeküllane. Ning mitte ainult.

Kui ma kohvriga uksest sisse tulin,hüppas hetkega köögist välja Kõrreke pajakindaga. Loomulikult kallistamiseks, kuid ka selleks, et hoida mind kööki sisenemast. Võtsin siis autovõtmed ning läksin Väikevennale järele. Vahepeal jõudis koju ka Suur Vend.

Minu teistkordseks saabumiseks oli laud kaetud ja banaani-šokolaadimuffinid valmis. Need olidki olnud minu köögikeelu põhjus. Selgus, et mu tütar Kõrreke pole mitte lihtsalt niisama tubli tüdruk, vaid tubli tüdruk, kelle käes muffinite küpsetamine on käkitegu.

Kodu oli enam-vähem korras (ainult ehk köögilaud oli pisut purusem kui tavaliselt), toalilled kastetud ja kassi karv läikis. Seejuures oli majapidamisraha viis eurot ülegi jäänud!

Treeninglaagrist saabunud Suur Vend naasis neljalt korraldatud võistluselt kolme diplomiga: I koht penaltite löömises (nb! tegemist oli korvpallilaagriga) ning salapärases seinajooksus, III koht pinksis. Ainult vabaviskevõistlustlus oli aia taha läinud.

Väikevennal polnud just palju uudiseid. Oli söödud palju pannkooke ja herneid ning vastu võetud külalisi. Külalisi, kes toovad kommi ja šokolaadi, hindab muidugi igaüks.

Järgmisel hommikul jäi Suur Vend haigeks, noh, selline kolm-nelikümmend kraadi palavikku ja oksendamine, nii et kahjuks jäi jalgpallivõistlustlustele minemata. Õhtuseks õunavormiks oli tervis õnneks tagasi.

Muidu oleme naasnud tavapärasesse rutiini – lapsed läksid tülli ja leppisid ära, toad on koristatud, must pesu suuremalt osalt pestud. Ilm on hall ja olümpiamängud saavad kohe otsa. Vesi Emajões on langenud 17 kraadini. Olin eile ainus ujuja (kui pardid välja jätta). Väikevend sulistas jalgupidi vees ning oli minu pärast väga mures, kuna kaldal lehvis kollane lipp.

Tegelikult on üle poole augusti veel ees.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s