Mis on õnn?

Eksistentsiaalsed küsimused elust ja õnnest leiavad vastuse, kui vaadata Discovery Investigationilt järjest paari lugu. Siis saab selgeks, et õnn on see, et su eksabikaasa ei soovi sind kindlustuspoliisi tõttu tappa, et su ema ei lange paranolise inimröövli ohvriks, et su lapsed ei põe kummalist haigust, mille esinemissagus on näiteks üks kümnele miljonile ja millele ravi pole välja mõeldud. Tõeline õnn, kas pole?

Ka lapsi tabas tõeline õnn vanaemalt tunnistuste eest saadava preemia näol. Õnn oli muidugi üürike – poiss ostis endale väravavahikindad ning piiga külastas ilusalongi. Hea, et mul üks tütreke ongi – järgmiseks nädalaks on neiul juba uus aeg broneeritud. (Kas nii hakkabki olema?) Väravavahikindad on ilu kõrval ju suisa jääva väärtusega investeering.

Advertisements

2 thoughts on “Mis on õnn?

 1. ritsik ütles:

  ohoo, mis teenuseid tütreke salongis proovis?

  • iibis ütles:

   Noh, eale vastavaid. (Kui tahab, kirjutab oma blogis täpsemalt.)

   Aga väravavahikinnaste ja ilutenuste püsivuses ma eksisin. Õnneks on poisil tšekk alles – see, et ühe päevaga kindasse kulumisaugud tulevad, pole vist päriselt ok. (Niipalju saan isegi mina aru, kes ma varem vist ei teadnudki, et väravavahtidel on olemas kindad…)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s