Tasakaalustatud anumate põhimõte

Kunagi unistas Suur Vend, et nädalas võiks olla viis puhke- ja kaks koolipäeva (no ega puhkamisest väsib inimene ära ka, pealegi on koolis lisaks igavatele asjadele ka kehaline, eesti keel ja parim sõber P, eks ole). Seekord ongi selline nädal!

Laste koolis oli streik küll vaid kahepäevane, kuid Kõrreke osales ühel päeval linna matemaatikaolümpiaadil ja Suur Vend oli sama päeva trauma tõttu kodus. Väikevenna lasteaed ei streikinud üldse – kuuldavasti ei olnud sealsed õpetajad oma niigi napist sissetulekust päeva, rääkimata paarist, loovutama. See-eest streikis siis Väikevend!

Noh, täitsa tore oli ju keset päeva minna näiteks trenni, seejärel teha Suure Vennaga kodus hiina toitu ja pärast minna veel kogu kambaga mänguasjamuuseumisse. (Sellega minu etteaste ka piirdus, kui mitte mainida mõningaid koduseid töid.) Järgmisel päeval jätkasid lapsed omaette – mõlemad koolilapsed käisid oma pinginaabritega kinos ja lasteaialaps oli Mamma pool. Mamma juurest koju sõites seletas ta ka, miks talle seal nii hirmsasti meeldib – Mamma teeb alati pastat, kui Väikevend tahab, loeb talle alati ette kõik kaasapandud raamatud ja seal on klaver! Lisaks, kui seal veel ööd ka olla, ei kiirusta sind hommikul keegi tagant.

Lõppkokkuvõttes on muidugi kõik tasakaalus. Kes käib nädala keskel mänuasjamuuseumis, tuleb reedel koju hiiglasliku vihikukotiga. Täpsemalt, kahe hiiglasliku kotiga. Mäng on läbi, tuleb tööle hakata.

One thought on “Tasakaalustatud anumate põhimõte

  1. Sille ütles:

    Mulle ka see üks streigipäev päris meeldis. Nii tore oli teha asju päeval, mitte hilisõhtul 🙂
    Aga sellegipoolest oli tore jälle tööle minna ka. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s