Meil on nüüd täiesti nähtav kass!

Kass. Vägagi nähtav!

Niisiis, Nurr, lubage esitleda! Uudishimulik ja hellake, nagu on selgunud. Imeilus pealekauba. Väga rohelised silmad, väga siidine kasukas. Me hakkame nüüd harjuma, et meil tõepoolest on kodus kass (ja mitte ainult kassijunnid…) Isegi Väikevend, kes algul, iga kord, kui ta Nurri nägi, tõi kuuldavale rõõmuhõiske, mis oleks olnud täiesti asjakohane neandertaallasele, kes on leidnud just närimata kondi. Jah, isegi Väikevend suudab ennast talitseda ning Nurr omakorda lubab armulikult – kuigi ei saa eitada mõningast ärevust – end Väikevennalgi silitada.

Nii hea on magma jääda, laup vastu kassi, nentis Kõrreke.

Ma arvan, et me oleme juba parajalt ümber käpa keeratud.

10 thoughts on “Meil on nüüd täiesti nähtav kass!

 1. kukupai ütles:

  Väga armas ja tuletab kangesti mulle meie Pätut meelde… Samasugused valged täpsud ninal. Pätu pojal, meie praegusel kassil, selliseid pole…

 2. kasja ütles:

  Vahva! Mul nii palju kannatust poleks ilmselt jätkumud, aga päris kinde, et selline vabatahtlik lagedaletulek on kassi seisukohast igal juhul parim variant. Ja see ju ongi olulisim. Rõõmu nurisevast (üks mu laps ütles omal ajal nurru lööva kassi kohta: “Kass nuriseb!”) pereliikmest!

 3. Piret ütles:

  Rõõmuhõiskeid kostub ka siipoolt … ilus kassike on teil!!

 4. helle ütles:

  Kõik on õnnelikud – nii pere kui kassike, kes on ikka väga kodulembene loom:) Ja ta paistab inimestest ka hoolivat.Näiteks oma kassist tean, et tal on küll väga rõõmus meel, kui ma koju tulen pärast mõnepäevast ärakäiku.

 5. Sille ütles:

  Nii tore! 🙂

 6. iibis ütles:

  Tänan kaasaelajatele. Me oleme tõesti kõik väga rõõmsad. Kuigi ka pisut väsinud, sest Nurril, nagu selgub, on komme öösiti valjuhääse kräunumise saatel mööda maja ringi kõndida.

 7. Trulla ütles:

  Ilus pehme elukas. 🙂

  See valjuhäälne kräunumine muidugi võib pikas perspektiivis pisut tülikaks osutuda. Mis peale hakata, ma kahjuks ka ei tea. Mina oma elukad olen ööseks korterikoridori taandanud – ja sealgi suur must mingeil mulle arusaamatuil põhjustel vahel (tõsi, harva küll) öösiti lärmab. Kas tal on igav või mingi muu häda, ei teagi. Oletatavasti jääb sõelale igavus. Mina, paha omanik, siiski eelistan öösel magada (ja korterielanikuna ei saa ma riskida ka pahaste naabrite öiste visiitidega mu ukse taha – ümberkaudsete majade kassiomanike kogemuste toel võib arvata, et pahased naabrid ei piirduks ainult ise käimisega vaid saadaksid ka loomakaitse mulle kaela), niisiis olen pikemalt kestma kippuva jauramise puhul otsustavaid abinõusid kasutanud enda elukaga – aga need teie olukorras ei sobi (ja ehk pole ka vajalikud, teil ikkagi eramaja). (S.t. otsustavad abinõud ei kujuta endast koledat kassipeksu ega midagi taolist – veeprits lahendab olukorra päris edukalt.) Võib-olla tuleb teil ka mingil hetkel kräunuja lihtsalt mingi kindla korteripiirkonnaga ööseks piirata, nii et inimpereliikmed kõlavat öölaulu vähem kuuleksid. Kõige kassisõbralikum variant ehk.

  • iibis ütles:

   Aitäh, Trulla – “ilus pehme elukas” on äärmiselt tabav kirjeldus meie Nurri kohta, tõepoolest!

   Kräunumise koha pealt – ma ikka loodan sellele ka, et ehk see läheb lihtsalt üle. Kui oleksin ise kuu aega vanni all kükitanud, siis kräunuksin ehk ka nii, et vähe pole.

 8. kasja ütles:

  Kass, saadananahk, kipub küll ju päeval magama ja öösel reibas olema, aga kolme lapse olemasolul on lootust ta õhtul sedavõrd ära väsitada, et jutukaski loom eelistab lõpuks koos pererahvaga magada, kui võimalus antakse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s