Tere, Nurr!

Väike Nurr koosneb kahest suurest rohelisest silmast ning pikast siidisest kasukast. Ta on meie juures olnud pool päeva ning veetnud kogu selle aja kapi all ja keldris redus. Ta on väike arglik olend, aga me loodame väga, et ta meiega harjub.

Ega meil kassivõtuplaani tegelikult polnud. Aga neljapäeval võtsin töölt linna poole sõites kolleegi auto peale ning kuulsin Nurrist. Kes juba pikemat aega on nähtaval kodu otsivate loomade kuulutusel – mustavalgekirju emane kass, 1 tk, seisukord kasutatud. Ja meil pesas on ju parasjagu kassi ametikoht vakantne. Nii et kui ma kolleegi olin linna sõidutanud ning kodust oma poja auto peale võtnud (Lätti sõiduks latte vahetama), rääkisin ka Suurele Vennale Nurrist.

Järgmisel hommikul viis Suur Vend kassipuuri auto peale. Ning täna kella kolme ajal toodi sellessamas puuris meile Nurr.

Ma loodan, et kui ta söandab oma ninakese välja pista, hakkame ka meie temale meeldima. Sest tema meeldib meile juba nii väga!

7 thoughts on “Tere, Nurr!

 1. ritsik ütles:

  ooo, palju õnne, imekaunis kiisu! On ta noor alles?
  Meil on olnud kasutatud jänes, kellega kooselu kujunes katastroofiliseks ja on siiani kasutatud koer, kes on parim koer maailmas üleüldse.

 2. reet ütles:

  Oi, kui tore, palju õnne! Tundub, et vähekasutatud kass, karv täitsa küljes ja vurrud ka. Majas peab ikka vähemalt üks tubli kass olema.

 3. hanna ütles:

  tere, Nurr! niiiiii vahva

 4. kukupai ütles:

  Nii armas ja minu kunagise kiisu Pätu nägu…

 5. kertu ütles:

  oh kui tore šokolaadipaberikiisu:)! õnne!

 6. iibis ütles:

  Ehh, tahaks nüüd tõesti oma armsat kassi ise ka näha! Ta lipsas keldri eesruumi ja seal ta kusagil redus on. Nurri vend oli olnud peidus neli päeva – aga olevat olnud õest siiski julgem. Viisin talle keldrisse süüa, ehk tuleb vähemalt öösel siis sööma?

  Vahepeal tekib tunne, kas ma äkki Nurri endale ette ei kujutanud?

 7. Trulla ütles:

  Väga ilus kass on. Loodetavasti saate varsti lähemalt tuttavamaks. See kirjeldus seal osta.ee kommentaaride osas on ka temast hästi vahva. :))

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s