Hesperiidide õunte järel

Ilmselt on see tingitud minu mania grandiosast, aga olen alati kahtlustanud, et tähed taevavõlvil on omal kohal vaid seetõttu, et mina oleni see maailma tala ja püstihoidja (umbes nagu Atlas, kui kasutada siinkohal tagasihoidlikku võrdlust).

Kaks päeva ja üks öö kodust ära, ja süsteem varisebki kokku. (Hoolimata kolmes eksemplaris väljaprinditud ajakavast, kus oli täpselt kirjas, kes kuhu ja millal läheb ja mis asjad kaasa võtab.)

Esmaspäeval ei jõudnud Suur Vend õigeks ajaks trenni. Täna jäi Kõrreke hiljaks teaduslaagrisse, kuna avastas bussi peale minnes, et trennikott jäi koju. Seejärel pidi Suur Vend sealt varem ära tulema, kuna avastas alles teaduslaagris olles, et ka tema trennikott on kodus. Tuli koju koti järele, ja märkas, et võti oli ainult õel…

Mis on muidugi raudpoltkindel, on kokkulepped Vanaemaga. Väikevend viidi ujuma ja toodi koju täpselt nagu lubatud.

Mina tulin läksin otse rongilt Mamma juurde laste asjade järele. Õhtul magama minema hakates selgus, et Väikevenna hambahari oli ikka veel Mamma juures…

Draakoni tapmine ja õunte röövimine oli kõige selle kõrval käkitegu. Ma parem püsin siin oma kohal edasi ja hoian taevavõlvi kindlalt paigal.

3 thoughts on “Hesperiidide õunte järel

 1. neiudärevil ütles:

  Nii tuttav tunne.Mul on ka pidevalt selline tunne, et olen maailma naba. ilma minuta ei ole kellegil mälu ega ajataju. Ja ise veel suured inimesed minu meelest.

 2. Annely ütles:

  🙂
  tegelikult väga muhe lugemine 🙂

  aga… mulle näib, et vahel ongi vaja lasta taevavõlv veidikeseks lahti, et teised harjuksid oma tähti ise leidma ja vajadusel paigal hoidma 🙂

  • iibis ütles:

   Aitäh meenutamast. Teinekord kipub asi jah “üks on loll ja teine laisk ja mina pean üksi rabama” olukorraks, mis omakorda on üks enesega (põhjendamatult) rahulolemise viise. (Ma olen ju nii tubli ja tähtis!)

   Tegelikult oli väga tore tulla koju, saada paljude kallistuste osaliseks, nentida, et kõigest hoolimata on pesakond ikka päris tubli olnud ja võtta Väikevennale õhtul “Bullerby lapsi” lugedes kõik oma väänikud triibulise pleedi alla sooja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s