Klassiõe taksikoer, jääpurikaoht ja Tervise Arengu Instituut


Tervise Arengu Instituudi reklaam paneb – kui väide, et neli viiendikku naistest ei kanna igapäevaselt kaasas kondoomi – needsamad neli viiendikku tõsiselt endasse vaatama. Kahtlemata.

Sügav sisekaemus toob esile ka mõningaid mälestusi. Näiteks, mäletan, et mu kunagisel klassiõel ja sõbrannal oli taksikoer nimega Beti. Aeg-ajalt tuli Betiga jalutama minnes talle püksid jalga panna. Sest muidu oli mõni pontu kohe hakkamas. Kust nad kõik sekundipealt välja ilmusid, niipea kui Beti oma igapäevast promeneerimist sooritas, kes seda teab.

Aga jah. Ega inimene on ju ka osake loodusest. Paljugi, mis kõik võib juhtuda igapäevasel teekonnal kodust tööle (kõrvalepõikega lasteaeda).

Parem karta kui kahetseda. Ja jääpurikahoiatus pihlamarjade keskel on ju silmale kena vaadata.

10 thoughts on “Klassiõe taksikoer, jääpurikaoht ja Tervise Arengu Instituut

 1. hildur ütles:

  Pilt on muidugi super! Ja kui eeldada, et selgest taevast võivat ka pussnuge ja pisikesi poisse sadada, siis asi see augustis jäätükkidega pihta saada oleks.
  Mis puutub TAI reklaami, siis mina jäin kah selle üle mõtisklema 😉 Vaat omas mõttes võib ju kindel olla, et… aga mine sa tea. Paljugi mis.
  Selveri juures suunasin härra Abikaasa apteeki, et nüüd otsime ühe korraliku ja käekotiga sobiva kondoomi mulle kaasas kandmiseks. Piinlik on olla selline tropp, kes ei tea, et kumm on seks. Justkui mõni iidne mutt. Abikaasa hirnus üle selveri ja soovitas midagi helendavat. Et siis teinekord kui pimeda peale jään, saab taskulambi asemel lukuaugu leidmiseks kasutada.

 2. AK ütles:

  Ja mastist jääpurikad on juba iseäraliku meterjali tõttu vaatamisväärsus, kuna tavaliselt meie ümbruses esinevad veest jääpurikad!

 3. Sehkendaja ütles:

  “Kuhu need kenad jalakesed lähevad kah?”
  “Koju, kui midagi vahele ei tule!”

 4. reet ütles:

  Osalesin täna vestluses, kus üks korralik noor abielunaine avaldas hämmeldust, mida ometi peaks tema kodust väljaspool kondoomiga peale hakkama…

 5. anonyymne AK ütles:

  Hmm.. Mind paneb imestama siinne imestamine. Tundub, et siinne kirjutajaskond ei ole TAI tüdrukutega isiklikult tuttav..

 6. iibis ütles:

  No igatahes teame me nüüd, et Tervise Arengu Instituudi tüdrukutele võib iga ilmaga kindel olla!

 7. Paula ütles:

  Mina olen päris rõõmus selle kampaania üle. See on andnud mulle hea võimaluse oma teismelistega sellel teemal rääkida ja minu naiivne lootus on, et kui asi seksini peaks minema, siis nad ka kondoomi peale mõtlevad.

  • iibis ütles:

   Nii et kunagise Raivo Järvi poolt visualiseeritud unustamatu “Kas sina oled mind talvel toitnud?” kampaania võib asendada sujuvalt küsimusega “Kas sina oled juba oma teismelisega kondoomikampaaniast rääkinud?”

   (Mina ka olen. )

 8. luize ütles:

  Ma pean siis ka kondoomijutu üles võtma. Igaks juhuks. Mul kodus olevad kondoomid on kõik ilmselt aegunud ja neid hoolas ema ei pane ju lapsele kotti. Hakka või uusi ostma apteegist. Aga vanu ei ole näe minema ka visand millegipärast, nii nagu nad jäid, kui endal enam ja lapsel veel vaja ei läind.
  Aga kampaania on mu meelest natuke süsteeriline. Mitte et ta vale oleks.

 9. luize ütles:

  hüsteeriline siis (seda postitada soovitades teatas wordpress: postitad liiga kiiresti. Võta tempot maha)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s