Juuli saab otsa

Hommik, mil ma pakkisin spordikotti laululupeo tarvis, tunduks justkui mingist väga ammusest ajast. Kaunis, päikest ja vihma ja reise täis kuu.

Täna läks mu vanem poeg mõneks päevaks klassivenna juurde suvitama. Noorema viisin Vanaema juurde. Ning Kõrrekesega käisime siis Emajões ujumas, kohvikus ja Kassitoomel kontserdil. Kontserdil oli loomulikult ka Mamma. Tema piknikutekile mahtusime meiegi Kõrrekesega istuma.

Ega nad vast tasuta pikalt ei viitsi mängida, ennustas Vanaema. Viitsisid õnneks ikka, ja enda jaoks avastasin ka Arturo Marquesi.

Torust  leidsin, niipalju kui ma keelevõhikuna aru saan, küll uusaastakontserdi, aga sellegipoolest, palun kujutleda end suvise Kassitoome nõlvale, Mamma ruudulisele piknikutekile.

 

Advertisements

2 thoughts on “Juuli saab otsa

  1. nodsu ütles:

    Teemaväliselt: nägin ujula konsumis ükspäev kena noort naisterahvast pojaeas poisiga, kes asjatundlikult sojakastet valis ja selgitas, mis marki on mõtet osta ja millist mitte, ja muud gastronoomilist kompetentsi ilmutas – ja mõtlesin, et huvitav, kas see võiks olla Lõvipoiss.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s