Lastekaitsepäev stiilis “working mom”

Triikraud otsustas näidata, mida ta öötööst arvab, ning kell pool üks vastu teisipäeva kuumenemise asemel tilgutada pluusile pruunikat löga. Pluus oli valge. Kuidas siis teisiti? (Nagu sellest veel vähe oleks: eelmisel õhtul oli Lõvipoiss tõmmanud külmkapi ukse lahti spordimeheliku hooga, nii et ukseriiul kukkus põrandale kildudeks.) Peale pesudega lõpetamist pesin siis veel põrandad puhtaks.

Hommikul võtsin oma pisema poja tööle kaasa.  Päeval viisin oma suurema poja limonaadivabrikusse ekskursioonile. Telefon oli tal järjekordselt kadunud, aga nad pidid klassiga osalema lastekaitsepäeva üritustel.

Tütar Kõrreke läks pisut hiljem koos oma sõbrannaga.

Pesamuna tõstsin auto peale pisut peale lõunaund. Kui me mänguplatsile jõudsime, laulis seal üks vene piiga kõvasti ja valesti pikka laulu. Vennaga saime samuti kokku.

Kui vihma hakkas kõvemini sadama ning vene tüdruk hakkas kõvasti ja valesti uut laulu laulma, läksime hoopis kaubamajja jäätist sööma.

Toidupoes käisime ka. Seal oli tähtpäeva puhul kümneprotsendine soodustus sellistele hädatarvilikele lastekaupadele, nagu seda on limonaad ja kommid. (Piima, kohupiima ja jogurtit ostsime tavahinnaga.)

Vihma oli veel kõvemini sadama hakanud, aga visa laulja oli vaikinud ning Väikevend mängis veel pisut õige tühjal ja väga märjal mänguväljakul.

Kõrreke oli oma sõbranna ja tolle õega meile tulnud. Küpsetasime Lõvipoisiga banaanikeeksi, kõrvale jäätist ja limonaadi.

Külalisi koju saates leidis õde üles ka venna kaks päeva kadunud telefoni. (Esikust, tugitooli sügavustest.)

Õhtul vaatasin poja klassijuhataja saadetud nädalaplaani ning kirjutasin talle kirja, selgitades, et kahjuks mul pole võimalik last järgmisel päeval kell 11.30 matkarjale sõidutada, kuna olen siis tööl.

(Möödunud aastal oli meil nii.)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s